Ogłoszenia

7 czerwca 2020 r.

  1. W czwartek 11 czerwca, przypada uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa - Boże Ciało. W naszym kościele Msze św. wg porządku niedzielnego. Nie będzie centralnej procesji miejskiej. U nas po Sumie o g. 10.00 wyruszamy z krótka procesją wokół kościoła. Pod krzyżem pandemicznym będzie jeden symboliczny ołtarz, przy którym zakończymy procesję i udzielimy błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem dla całej parafii. Zapraszamy wszystkich do udziału w tym publicznym wyznaniu wiary.
  1. Codziennie o g. 18.oo zapraszamy na nabożeństwa oktawalne połączone z czerwcowym. W oktawie nie będzie procesji.
  1. 13-tego - w sobotę - zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. Początek adoracji o g. 17.00.
  1. Zapraszamy całą wspólnotę parafialną do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. . Zużyty sprzęt przynosimy na plac kościelny przy zakrystii do 24 czerwca. Przychody z akcji pozwolą na wsparcie Polskich Misjonarzy działający w najbiedniejszych krajach świata.
  1. Jak już wiadomo, z dniem 1 lipca następuje zmiana proboszcza naszej parafii. Nowym proboszczem będzie ks.Sławomir Świerad Pettke, dotychczasowy proboszcz parafii Russocice. Nowego duszpasterza naszej wspólnoty otoczmy serdeczną modlitwą i oczekujmy na Niego z życzliwością.
Kategoria: