Ogłoszenia

7 października 2018 r.

 

  1. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Dzień Papieski pod hasłem: "Promieniowanie ojcostwa". Wypełnijmy ten dzień refleksją nad nauką JPII, żarliwą modlitwą, szczególnie na Różańcu i wesprzyjmy ofiarami dzieło papieskie – stypendia dla zdolnej a biednej młodzieży. Przed kościołem Caritas zbiera na ten cel ofiary. Zbiórka w Dzień Papieski to przejaw miłości do Jana Pawła II i młodzieży. Bóg zapłać.
  1. Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy cykl koncertów i programów religijno – patriotycznych na zakończenie obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości. Szczegółowy program wywieszony jest w gablocie oraz na stronie internetowej parafii. Rozpoczynamy za tydzień 14. X. o g. 11.30. Zespół Szkół Ekonomicznych przedstawi program –„Wdzięczni za dar wolności”. Za dwa tygodnie o g. 13.00 z programem religijno - patriotycznym wystąpi orkiestra dęta z ZSS
  2. W sobotę - 13 października - zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. Początek o g. 17.00.
  1. Teologiczne Towarzystwo Naukowe zaprasza na kolejne sympozjum – tym razem o młodzieży. Wykład odbędzie się w auli Muzeum Diecezjalnego przy ulicy Kopernika 3. 10.X. o g. 16.00. Program wywieszony jest w gablocie. Organizatorzy zapraszają.
  1. Przyjmujemy na wypominki roczne i jednorazowe za naszych zmarłych. Pamiętajmy o obowiązku modlitwy za tych, którym tak wiele w naszym życiu zawdzięczamy.
Kategoria: