Ogłoszenia

24 września 2017 r.

 

  1. W przyszłą niedzielę – I w miesiącu - po Mszy św. o 11.30 odbędzie się spotkanie dla rodziców i dzieci klas III, przygotowujących się do I Kom. oraz dla rodziców kandydatów do bierzmowania z naszej parafii.
  1. Dzieciom komunijnym poświęcimy różańce. Zapraszamy.
  1. Spotkania kandydatów do bierzmowania- we wtorek po Mszy Św. o godz. 18.00 grupa I, w środę po Mszy o 18.00 grupa II.
  1. W piątek zapraszamy na Mszę zbiorową za zmarłych na g. 18.00.
  1. Dziś na jasnej Górze małżonkowie z całej Polski zawierzają Matce Bożej swoje rodziny i małżeństwa oraz odnawiają małżeńską przysięgę. W naszej parafii zawierzenie rodzin Matce Bożej i odnowienie przyrzeczeń małżeńskich odbędzie się w przyszłą niedzielę na każdej Mszy św. Zapraszamy pary małżeńskie razem, by uczestniczyć w tej uroczystości.
  1. Polecamy kalendarze i czasopisma katolickie.
Kategoria: