Wydarzenia

Dotknij Jezusa

„Błogosławieni, którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi”

Pod hasłem kolejnego błogosławieństwa ewangelicznego miało miejsce następne spotkanie z cyklu „Dotknij Jezusa”, które co miesiąc gromadzi na modlitwie młodzież naszego miasta. Tym razem to nasza parafia Najświętszego Zbawiciela miała radość gościć młodych ludzi. Jak zawsze była to okazja do katechezy, jak również do adoracji Najświętszego Sakramentu. Nie brakło też mocnego świadectwa wiary, które dla młodzieży było z pewnością dobrym drogowskazem na życie. Atmosfera radosnego uwielbienia została uwieńczona błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem i Apelem Jasnogórskim, stając się prawdziwym czasem łaski. Po wspólnej modlitwie młodzież miała okazję do spotkania przy dobrym ciastku, by wzmocnić również siły ciała nieco nadwyrężone entuzjastycznym wielbieniem Pana.

Kategoria: