Ogłoszenia

07 marca 2021 r.

TRZECIA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 7 marca 2021 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary złożone dzisiaj na tacę inwestycyjną. Dziękujemy także za wszystkie wpłaty na konto parafialne. Bóg zapłać.
  1. Zapraszamy na pasyjne nabożeństwa wielkopostne: w niedziele – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17:30, a w piątki – Droga Krzyżowa o godz. 8:30; 17:30 i 20:00. Za udział w tych nabożeństwach, możemy każdorazowo zyskać dar odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.
  1. Młodzież przygotowująca się do Bierzmowania będzie miała swoje spotkania: w śeodę o godz. 17.00 kl. VIII A i B; w czwartek o godz. 17.00 kl. VIII C i D.
  1. Z racji ogłoszonego przez papieża Franciszka Roku Św. Józefa, w najbliższą środę (10.03.) rozpoczynamy 9-dniową nowennę przed Uroczystością Św. Józefa – głównego patrona Kościoła i naszej diecezji. Nowenna na Mszy św. wieczornej.
  1. Tegoroczne Rekolekcje wielkopostne będziemy przeżywali w dniach od 26 - 29 marca br. tj. od piątku przed Niedzielą Palmową do Wielkiego Poniedziałku włącznie. Ojca Rekolekcjonistę i spowiedników wielkopostnych otoczmy naszą modlitwą.
  1. Nasza parafia w dalszym ciągu poszukuje kandydata na zakrysianina i kościelnego. Gwarantujemy odpowiednie przygotowanie i skromne uposażenie. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt bezpośredni lub na telefon dyżurny parafii.
  1. W sobotę przypadnie 8. rocznica wyboru papieża Franciszka na Stolicę Piotrową. Niech nasza modlitwa będzie wyrazem miłości do Głowy Kościoła powszechnego.
  1. W dzisiejszym tygodniku: „Idziemy” zachęcamy do lektury Rekolekcji wielkopostnych – pióra ks. prof. Waldemara Chrostowskiego oraz ks. Bpa Edwarda Dajczaka.
Kategoria: