Ogłoszenia

3 stycznia 2021 r.

DRUGA NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM     

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. W pierwszą niedzielę Nowego Roku otwieramy przed Chrystusem, Odkupicielem Człowieka - nasze serca. Bóg jest dobry i to On nas błogosławi, tzn. że w całej historii naszego życia towarzyszy nam Jego obecność i dar łaski.
  1. W środę 6 stycznia uroczystość Objawienia Pańskiego, druga odsłona tajemnicy Narodzenia Chrystusa. Msze Święte z poświęceniem wody, kadzidła i kredy według porządku niedzielnego. Taca przeznaczona na jest na Misje i polskich misjonarzy. W tym dniu kancelaria parafialna nieczynna.
  1. W pierwszy czwartek miesiąca 7 stycznia modlimy się o liczne i święte powołania kapłańskie i zakonne. Wyjątkowo, spotkanie wspólnot modlitewnych przeniesione ze środy na czwartek: w auli o godz. 17.30. Zapraszamy.
  2. Odwiedziny chorych na indywidualne zaproszenie. Prosimy o kontakt telefoniczny na nr dyżurny: 518 120 040.
  3. W piątek, 8 stycznia wieczorem zapraszamy na kolejny (3) dzień nowenny przez wstawiennictwo św. Andrzeja Boboli i modlitwę przy Krzyżu pandemicznym o pokonanie pandemii
  4. We wtorek 12 stycznia przypada dla naszej parafii adoracja Najświętszego Sakramentu w ramach rocznego, diecezjalnego kalendarza. Rozpoczniemy Mszą św. o godz. 10.00, a po niej modlitwa adoracyjna do wieczornej Mszy św.
  5. Tegoroczna wizyta duszpasterska zwana kolędą w swej dotychczasowej, tradycyjnej formule w naszej parafii nie odbędzie się. Jak już informowaliśmy, po zakończeniu narodowej kwarantanny po 17 stycznia odbędzie się ona w zmienionej formie. Planujemy zapraszać naszych parafian w ustalonym porządku do świątyni na Mszę św. prosząc o Boże błogosławieństwo dla zgromadzonych oraz ich rodzin. Szczegółowy program naszej kolędy podamy za tydzień.
  6. Tygodnik Idziemy.
Kategoria: