Ogłoszenia

27 grudnia 2020 r.

ŚWIĘTEJ RODZINY: JEZUSA, MARYI I JÓZEFA               

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE   27 grudnia 2020 r.

  1. Niedziela w oktawie Uroczystości Narodzenia Pańskiego obchodzona jest        w Kościele jako święto: Świętej Rodziny - Jezusa, Maryi i Józefa. Jednym                z najbardziej wyrazistych znaków czasu współczesnego świata, jest perfekcyjnie przygotowany i wszechstronnie przeprowadzany – atak na małżeństwo i rodzinę. Stąd gorący apel o mobilizację sumień i modlitwę w intencji naszych rodzin.
  1. Dziękujemy Kapeli folkowej z Bobrownik za dzisiejsze, artystyczne „Czuwanie przy żłóbku”. Przy wyjściu z kościoła polecamy płyty z utworami muzyków.
  1. 31 grudnia zapraszamy na nabożeństwo dziękczynno-błagalne o godz. 17.00. W ostatnim dniu roku 2020 zapraszamy równocześnie na Mszę św. zbiorową za zmarłych w minionym miesiącu. Zmiana godziny z 18.00 na 17.00 podyktowana jest decyzjami rządu, dotyczącymi wieczoru sylwestrowego. Prosimy o życzliwe poinformowanie rodzin przeżywających żałobę po stracie najbliższych.
  1. W piątek 1 stycznia uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze Święte według porządku niedzielnego. Jest to również I piątek miesiąca. Adoracja Eucharystyczna i nabożeństwo pierwszopiątkowe o godz. 17.30. Okazja do spowiedzi podczas każdej Mszy św.
  1. Odwiedziny chorych na indywidualne zaproszenie ze strony rodziny.
  1. 2 stycznia, Msza św. i nabożeństwo pierwszosobotnie o godz. 8.00.
  1. W związku z zapowiedzianą przez rząd na okres od 28 grudnia do 17 stycznia kwarantanną narodową oraz zarządzeniem Biskupa Włocławskiego w sprawie wizyty kolędowej w diecezji włocławskiej, uprzejmie informujemy, że w naszej Parafii tegoroczna wizyta duszpasterska - zwana kolędą w swej tradycyjnej formie prawdopodobnie nie odbędzie się. W najbliższym czasie podamy formę spotkań duszpasterskich z parafianami w kościele - połączoną z błogosławieństwem.
Kategoria: