Ogłoszenia

26 kwietnia 2020 r.

  1. Zgodnie z nowym zarządzeniem w naszym kościele może uczestniczyć jednorazowo 80 osób. Zapraszamy na nabożeństwa na żywo do kościoła. W dalszym ciągu transmitujemy też nabożeństwa z naszej świątyni przez całą niedzielę oraz codziennie o g. 18.00. Można też uczestniczyć on-line w nabożeństwach majowych, pogrzebach oraz ślubach.
  1. Dziś na wszystkich Mszach św. modlimy się o deszcz, by Bóg oddalił od nas klęskę suszy. Po Mszy codziennie oraz na majowym nabożeństwie śpiewać będziemy tradycyjną pieśń o deszcz.
  1. W piątek 1 maja zapraszamy na Mszę św. ku czci św. Józefa, patrona ludzi pracy na g. 7.00 i 18.00.
  1. W piątek też rozpoczynamy nabożeństwa majowe codziennie o g. 17.30. Serdecznie zapraszamy na to piękne nabożeństwo ku czci NMP. W tym roku ofiarujemy je w intencji oddalenia od nas niebezpieczeństwa pandemii.
  1. W I piątek miesiąca spowiedź rano przed Mszą św. i od g. 17.30. Chorych z pierwszego piątku nie możemy jeszcze odwiedzać z posługą sakramentalną, serdecznie wszystkich chorych pozdrawiamy i łączymy się z Wami w modlitwie.
  1. Wznowiono druk tygodnika Idziemy – zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  1. Ukazał się III tom kazań ks. proboszcza Zbigniewa Szygendy pt. „To nie krzyż się chwieje, to świat się chwieje”. Książka jest do nabycia w kiosku pod chórem oraz w zakrystii i kancelarii. Wznowiono też na prośbę parafian nakład pierwszego tomu kazań pt. „Wiara rodzi się ze słuchania” oraz drugiego - „O Panie to Ty na mnie spojrzałeś”. Są do dyspozycji w zakrystii i w kancelarii.
Kategoria: