Ogłoszenia

6 października 2019 r.

  1. Dziś po Mszy dla dzieci rozpoczynamy cykl katechez dla rodziców dzieci komunijnych i bierzmowanych.
  1. W piątek na Różańcu zapraszamy na nabożeństwo do MBB Patronki Dobrej Śmierci.
  2. W przyszłą niedzielę - 13 października - zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. Początek o g. 17.00.
  1. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Dzień Papieski pod hasłem: "Wstańcie, chodźmy". Wypełnijmy ten dzień refleksją nad nauką JPII, żarliwą modlitwą, szczególnie na Różańcu i wesprzyjmy ofiarami dzieło papieskie – stypendia dla zdolnej a biednej młodzieży. Przed kościołem Caritas zbierać będzie ofiary na ten cel. Zbiórka w Dzień Papieski to przejaw miłości do Jana Pawła II i młodzieży. Bóg zapłać.
  1. Przyjmujemy na wypominki roczne i jednorazowe za naszych zmarłych. Pamiętajmy o obowiązku modlitwy za tych, którym tak wiele w naszym życiu zawdzięczamy.
  1. Na prośbę parafian uroczyste chrzty zbiorowe na Mszy św. o 13.00 będą w I i w III niedzielę miesiąca. Katecheza przedchrzcielna w sobotę przed chrztem po Mszy wieczornej.
  1. Od 1 października posługę organisty w naszej parafii pełni Krzysztof Adamski z Nieszawy. Życzymy Panu Krzysztofowi satysfakcji ze wspólnej modlitwy śpiewanej z naszymi parafianami i dobrej pracy na tym zaszczytnym stanowisku. Szczęść Boże.
  1. Zapraszamy w przyszłą niedzielę o godz. 18 na koncert z okazji 450-lecia Wyższego Seminarium Duchownego we Włocławku. Orkiestra i Chór Filharmonii Narodowej z Warszawy wykonają oratorium MESJASZ G.F. Händla.
Kategoria: