Ogłoszenia

29 września 2019 r.

 1. W październiku zapraszamy codziennie na Różaniec na g. 17.30. Jest to ważne nabożeństwo wśród katolickich praktyk religijnych, na którym możemy wyprosić dla siebie i innych wiele łask oraz uzyskać odpust zupełny.
 • dzieci zapraszamy we wtorki i w czwartki,
  • kandydatów do bierzmowania w dowolnym dniu też 2 razy w     tygodniu.

 

 1. Za tydzień rozpoczynamy katechezy dla rodzin dzieci komunijnych i bierzmowanych do przyjęcia tych sakramentów. Zapraszamy w każdą I niedzielę m-ca po Mszy o 11.30. Spotkanie kandydatów do bierzmowania dziś o g. 18.00.

 

 1. Zapraszamy na nabożeństwa I tygodnia w m-cu:
 • W środę o g. 17.00 - grupy modlitewne,
 • W czwartek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i modlitwa o powołania.
 • W I piątek spowiedź przed Mszą św. poranną i przed wieczorową o g. 17.30.
 1. Przygotowujemy pielgrzymkę do Świnic Warckich w najbliższą sobotę. Wyjazd o g. 8.00. Są jeszcze wolne miejsca.
 1. We włocławskiej katedrze, w niedzielę 13 października o godz. 18 odbędzie się wyjątkowy koncert z okazji 450-lecia Wyższego Seminarium Duchownego we Włocławku. Orkiestra i Chór Filharmonii Narodowej z Warszawy wykonają oratorium MESJASZ G.F. Händla. Organizatorzy serdecznie zapraszają na to wyjątkowe wydarzenie artystyczne wszystkich miłośników muzyki oratoryjnej i przyjaciół włocławskiej katedry. Wstęp na koncert jest wolny.
 1. Dziś kończy wakacyjną posługę organisty p. Paweł Włosiński, który powraca na studia muzyczne do Poznania. Serdecznie dziękujemy za posługę przy naszych organach. Od 1 października rozpocznie pracę nowy organista, którego przedstawimy w przyszłą niedzielę.
Kategoria: