Ogłoszenia

25 listopada 2018 r.

  1. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy adwent i nowy rok liturgiczny. Wykorzystajmy ostatnie dni tego roku na podsumowanie swoich relacji z Bogiem i bliźnimi.
  1. W piątek -ostatni w miesiącu - zapraszamy na Mszę św. za zmarłych połączoną z wypominkami miesięcznymi. Można je składać na kartkach co miesiąc lub zamówić na cały rok. Zapraszamy.
  1. Upływa termin przyjmowania wypominek rocznych. Jeszcze w tym tygodniu można je składać w zakrystii lub kancelarii.
  1. Dziś w naszym kościele kończymy cykl koncertów patriotycznych występem chóru Canto o g. 13..00. Chór ten często występuje w naszym kościele i czujemy się także współmecenasami tego wyśmienitego zespołu. Dlatego dzisiaj po każdej Mszy św. chórzyści zbierać będą przed kościołem ofiary do puszek. Zachęcamy do wspierania młodych talentów modlitwą i ofiarą.
  1. Organizatorzy koncertu chóru Filharmonii Narodowej w katedrze dziękują włocławianom za liczny udział w tym historycznym wydarzeniu patriotycznym i kulturalnym.
  1. W auli muzeum diecezjalnego odbędzie się kolejne otwarte spotkanie Teologicznego Towarzystwa Naukowego z dwoma wykładami związanymi ze stuleciem odzyskania niepodległości. Organizatorzy zapraszają na 27 listopada /wtorek/ na g. 16.00. Szczegóły na afiszu w gablocie.
  1. Na refleksję końca roku liturgicznego polecamy czasopisma katolickie.
Kategoria: