Ogłoszenia

3 września 2017

 

  1. Od dziś wracamy do normalnego rozkładu Mszy św. w niedzielę – zapraszamy na 8.00, 10.00, 11.30 dla dzieci, 13.00 i 18.00.
  1. Jutro o g. 8.00 zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli i rodziców na Mszę w int. Szkół naszej parafii. Katechetów zapraszamy na spotkanie organizacyjne w poniedziałek o g. 18.30.
  1. Spowiedź na rozpoczęcie roku szkolnego dla dzieci i młodzieży codziennie o g. 17.30. przez cały tydzień. Zapraszamy.
  1. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy VII Tydzień Wychowania dzieci i młodzieży. Zapraszamy dorosłych i dzieci do wspólnej modlitwy w tej intencji.
  1. W piątek 8 września przypada święto Narodzenia NMP. Zapraszamy na Msze z homilią na 7.00 i 18.00. W tym dniu w sanktuarium maryjnym w Charłupii Małej ks. bp Ordynariusz odda diecezję Niepokalanemu Sercu Maryi w setną rocznicę objawień Matki Bożej w Fatimie. Nasze parafialne oddanie Niepokalanemu Sercu Maryi nastąpi w przyszłą niedzielę na sumie o g. 10.00. Zapraszamy.
  1. Jak każdego roku, w dniu 7 września wyrusza piesza pielgrzymka z włocławskiego klasztoru do Skępego, po Mszy o 6.30. Zapisy przyjmują O.O. Franciszkanie. Można też pojechać z klasztoru autokarem do Skępego w dniu 8.IX. Zachęcamy.
  1. Dziś w naszym mieście rozpoczęcie ewangelizacji Włocławka. Początek o g. 12.30 w kościele św. Jana – potem spotkania ewangelizacyjne na Starym Rynku, na Bulwarach i na Placu Wolności.
  1. Od 1 września w naszej parafii odbywa praktykę duszpasterską diakon Jakub Nowakowski, pochodzący z Przedcza, Ks. diakon będzie u nas przez wrzesień i miesiąc w Wielkim Poście. Polecamy modlitwie parafian ostatni etap przygotowania diak. Kuby do kapłaństwa.
  1. Polecamy prasę katolicką i nowe kalendarze.
Kategoria: