Ogłoszenia

20 sierpnia 2017

  1. W sobotę przypada uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Zapraszamy na Msze z homilią o 7.00 i 18.00
  1. W piątek – ostatni w miesiącu - zapraszamy na Mszę św. zbiorową za Zmarłych.
  1. W przyszłą niedzielę zapraszamy na coroczne nabożeństwo dziękczynne za ocalenie Włocławka do kościoła św. Jana na g. 17.00.
  1. Za dwa tygodnie, od I niedzieli września, powracamy do stałego rozkładu mszy niedzielnych, czyli dla dzieci o 11.30, dla dorosłych o 13.00.
  1. Apel przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski:

W nawiązaniu do wiadomości jakie napływają z miejscowości zniszczonych przez nawałnice dnia 11 sierpnia br., składam moje kondolencje wszystkim, którzy przeżywają dotkliwą stratę swoich bliskich. Słowa mojej solidarności i zapewnienia o modlitwie kieruję również do tych poszkodowanych, którzy ucierpieli i ponieśli dotkliwe szkody materialne.

         Zwracam się z apelem do wszystkich Polaków, prosząc o wsparcie dla dotkniętych skutkami nawałnic. Proszę tak o modlitwę, jak i pomoc materialną, której można udzielić w  ramach akcji organizowanej przez Caritas Polska.

Aby pomóc należy wysłać SMS z hasłem WICHURA pod numer 72052 lub dokonać wpłaty na konto Caritas. Bliższe informacje dotyczące sposobów pomocy można odnaleźć na stronie internetowej www. caritas.pl

Dziękuję wszystkim za zaangażowanie i z serca błogosławię - Abp Stanisław Gądecki

  1. W naszej parafii można w tej intencji składać ofiary do puszek Caritas pod chórem oraz do kancelarii i zakrystii.
Kategoria: